בול תביעה

אני רוצה לתבוע עכשיו!

"ואם יש צדק - שיופיע עכשיו" (ח.נ ביאליק)

החלטת לתבוע? אנחנו איתך!

 יש למלא את הפרטים בטופס המקוון.

עלות הגשת כתב תביעה קטנה (עד 5 ימי עסקים) – 550 ש"ח (לא כולל אגרת בית משפט)

עלות הגשת כתב תביעה קטנה מהיום למחר – 950 ש"ח (לא כולל אגרת בית משפט)

תביעות נפוצות

במידה וקיבלת הודעה שיווקית ע"י בעל עסק המעודדת רכישת מוצר או הוצאת כספים בדרך כזו או אחרת ולא אישרת לאותו גוף לשלוח את ההודעה, יש לך אפשרות לתבוע פיצוי כספי עד 1000 ₪ לכל הודעה.

לחץ להגשת תביעה בגין הודעת ספאם >

במידה וחברת התעופה איבדה/גרמה נזק לרכוש אשר נמצא בתוך המזוודה או גרמה לאיחור בקבלת המזוודה כשנחתת ביעד, תוכל לתבוע החזר כספי בגין נזק ועוגמת הנפש שנגרמה לך ולמשפחתך. מומלץ לצרף את כל המסמכים התומכים לתביעה כגון קבלות קניה של רכוש (שאבד או שקנית בחו"ל), ביטוח (במידה ועשית) ואף אישור משטרה על כך שהמזוודה נגנבה.

לחץ להגשת תביעה בגין אובדן, השמדה , איחור או נזק למזוודה >

במידה ששוכר או משכיר מפר את אחד התנאים הרשומים בחוזה השכירות שנחתם ניתן להגיש תביעה קטנה בגין הפרת ההסכם. דירה אשר אינה ראויה למגורים, אי שקיפות בנוגע לדברים מהותיים בנוגע לדירה, אי תשלום דמי השכירות וכו'. חשוב לתעד כל ראיה לגבי כל סעיף שהופר. צילומים של פגם/ליקוי בדירה, חוזה שכירות, הוכחות לתשלום/קבלות ועוד'.

לחץ להגשת תביעה בגין הפרת חוזה שכירות >

במידה וחברת התעופה ביטלה את הטיסה או שהטיסה לא יצאה במועד עליו התחייבה, ניתן לתבוע פיצוי בגין החזר עלות כרטיס הטיסה ובגין עוגמת הנפש שנגרמה לכם. חשוב לצרף לתביעה כל מסמך המעיד על ביצוע העסקה וכל התקשרות שהייתה ביניכם לבין חברת התעופה. חשוב לציין כי לכל חברת תעופה בינלאומית יש נציגות בארץ ולכן ניתן לתבוע אותה בבית המשפט במדינת ישראל.

לחץ להגשת תביעה בגין טיסה שבוטלה/ איחרה >

במידה וקיבלתם שירות לקוי מטכנאי/אינסטלטור/נציג טלפוני או כל עסק המאופיין בנתינת שירות תוכלו לתבוע לקבלת פיצוי עבור החזר תשלום (במידה והעבודה לקויה) או לתבוע בגין עוגמת נפש או מידע לקוי שניתן ע"י נותן השירות. כמו כן, גם נותן השירות בעצמו יכול לתבוע במידה ולא קיבל תשלום עבור עבודה שביצע ולא זכה לתשלום.

לחץ להגשת תביעה בגין שירות לקוי  >

במידה ובעל עסק מאפשר ללקוחותיו לשלם בהקפה או בשוטף + ונוצר חוב אשר אינו משולם ע"י הלקוח, זכאי בעל העסק לתבוע את הלקוח בבית הדין לתביעות קטנות. אנו עדים להרבה מקרים של נתינת המחאות ללא כיסוי וביטול תשלומי אשראי והוראות קבע.

לחץ להגשת תביעה בגין חוב לקוח  >

במידה ופגעו לך ברכב תוכל לתבוע בבית המשפט לתביעות קטנות. עלייך להגיש מסמכים תומכים כגון חוות דעת של שמאי, הצעת מחיר ממוסך לתיקון הנזק, ראיות וצילומים של הרכב הפגוע. במידה ויש נזקים נוספים כגון פציעות גוף יש לצרף את המסמכים מבית החולים. מומלץ אף לצרף את העתק התלונה במשטרה (במידה ויש כזו).

לחץ להגשת תביעה בגין נזק לרכב  >

הזמנת מוצר דרך ספק והמוצר הגיע כאשר הוא פגום. ניתן לתבוע החזר בגין עלות המוצר וכן בגין עוגמת הנפש שנגרמה לך בעקבות ההתנהלות של בעל העסק. יש לצרף לתביעה את כל המסמכים/קבלות בנוגע לביצוע העסקה. כמו כן, כל התכתבות עם הספק יכולה לשמש כראיה בבית המשפט לתביעות קטנות. 

לחץ להגשת תביעה בגין  מוצר פגום >

בול תביעה
בול תביעה
צור קשר
דילוג לתוכן